Kokia tavo sentencija pagal zodiako ženklą 2020 metams?

Ką į jūsų gyvenimą atneš 2020-ieji? Sakoma, jog Žiurkė simbolizuoja naujoves ir tikslų siekimą, tad tie, kurie netinginiaus, įgyvendins savo svajones ir džiaugsis pasiektais rezultatais. To visiems ir linkime bei kviečiame skaityti savo horoskopą 2020-iesiems, kur rasite ir savo sentenciją pagal zodiako ženklą šiems metams.

Avinas

Laimingi atsitiktinumai darbe jus lydės visus metus. Kai mažiausiai tikėsitės, įvyks džiuginančių sutapimų, kurie neš sėkmę. Šie metai – tinkami pradėti naują veiklą. Tačiau nepersistenkite su projektų skaičiumi – pamatuokite savo jėgas ir geriau darykite mažiau, bet kokybiškai.

2020-ųjų pradžioje turėsite daug energijos, tačiau neužmirškite papildyti jos išteklių metų eigoje. Rūpinkitės savo sveikata – sportuokite, sveikai valgykite ir galėsite džiaugtis gera savijauta.

Tam, kad turėtumėte finansiškai sėkmingus metus, turėsite išsiugdyti discipliną ir neišlaidauti ten, kur tai nėra būtina.

Santykiuose padidės fizinis patrauklumas, todėl netrūks dėmesio, aistros ir romantikos. Bus paprasta bendrauti, kalbėti ir tai padės išlaikyti darnius santykius. Šiais metais atsakingiau vertinsite visus reikalus – darbą, partnerį, šeimą ir tai jums padės pasiekti norimus pokyčius. Kaip teigė Mohanas Gandhi, „Tu pats turi būti tas pokytis, kurį nori matyti pasaulyje.“

Jautis

Pirmoji 2020-ųjų pusė – rimtas emocinis išbandymas. Tačiau jausitės stipresni ir labiau savimi pasitikėsite, todėl šį laikotarpį išgyvensite lengviau. Jus palaikys ir partneris – jūsų ryšys taps glaudesnis. Jeigu esate vienišas – naujas romanas gali užsimegzti dėl praktinių sumetimų, bet ne romantiškų jausmų.

Jeigu turite kokių priklausomybių – šie metai puikus laikas jų atsikratyti. Taip pat tai puikus metas išsigydyti senas ligas. Tuo pačiu neužmirškite, jog jūsų geros sveikatos raktas – stabilumas sporte ir sveikoje mityboje.

Praėjusiais metais investavote? Šis sprendimas leido jums paaugti tiek finansiškai, tiek dvasiškai, todėl šie metai turėtų būti didelių laimėjimų ir džiugesio laikotarpis.

Darbe jaučiams seksis neblogai, tačiau prireiks ištvermės ir aistros. Sustiprės jūsų pasitikėjimas savimi, todėl profesiniame gyvenime bus lengviau realizuoti save. Kaip sakė Samuelis Džonsonas „Pasitikėjimas savimi – pirmoji didžių sumanymų sąlyga.“

Dvyniai

Žiurkės metai į jūsų santykius su artimaisiais žmonėmis atneš nemažai iššūkių. Jus gali išduoti antroji pusė, o kad taip nenutiktų, turite labiau pasitikėti savimi ir neabejoti dėl savo sprendimų. Į jūsų gyvenimą gali grįžti seni mylimieji, tačiau turėtumėte rimtai pagalvoti, ar verta ką nors su jais dar kurti. Taip pat žvaigždės jums žada neužmirštamą pažintį – galite sutikti savo sielos žmogų, jeigu būsite atviri ir patys neatsisakysite šios progos.

Šiais metais galėsite leisti sau daugiau pramogų ir malonumų, nes daugiau uždirbsite ir jausitės finansiškai stabilesni, susigrąžinsite kitiems paskolintus pinigus.

Būtinai šiais metais pasitikrinkite sveikatą! Turite rūpintis savimi ir inicijuoti pokyčius savo gyvenime, kad galėtumėte būti energingi ir siekti savo tikslų.

Darbe visus metus jus lydės svarstymai ir pamąstymai apie tai, ar šis kelias iš tiesų yra jūsų. Mažėjantis ego lems ir mažesnį energingumą, entuziazmą, jausitės nesaugiai. Tačiau prisiminkite, jog Heraklitas sakė, kad „Tas pats kelias veda tiek į kalną, tiek nuo kalno.“ Todėl eikite pirmyn, kopkite į savo sėkmės kalną ir viskas bus gerai!

Vėžys

2020-ieji vėžio zodiako ženklo žmonėms bus kupini iššūkių – tiek karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime. Todėl labai svarbi ir fizinė, ir psichinė sveikata – skirkite laiko sau, tobulinkite emocinį intelektą, sportuokite ir sveikai mitinkitės. Visa tai padės pasiekti išsikeltų tikslų, būti tvirtiems darbe ir užsidirbti papildomų pajamų.

Šiais metais dėl savo pačių dvasingumo tobulinimo pasieksite stipresnį ryšį su pačiais artimiausiais žmonėmis – vyru, žmona, vaikais, tėvais – tačiau gali kilti konfliktinių situacijų su giminaičiais, nes šie bus linkę per daug kištis į jūsų asmeninį gyvenimą.

Metų pabaiga bus labai intensyvi – prireiks kantrybės, koncentracijos ir gebėjimo save valdyti, todėl prisiminkite, jog viskas priklauso nuo jūsų – kaip sakė Herbertas Džordžas Velsas „Įvykių raida priklauso nuo mūsų ryžtingos valios ir mūsų pastangų.“

Liūtas

Žiurkės metais liūtams prireiks kantrybės ir atsidavimo kuriant santykius, tačiau padidėjusi emocinė stiprybė ir intuicija padės įveikti visus iššūkius. Neturintys partnerio/partnerės per 2020-uosius turės ne vieną meilės romaną, tuo tarpu įsipareigoję – per sunkias pamokas sukurs brandžius ir tvirtus santykius.

Turėkite omenyje, jog nereikėtų be reikalo išlaidauti – investuokite santaupas į ilgalaikius dalykus, galėsiančius jums atnešti dar daugiau pajamų arba sukursiančius komfortabilesnį gyvenimą. Nesibodėkite investuoti į savo sveikatą – tik sportas, sveika mityba ir tinkamas miego režimas padės siekti iškeltų tikslų. Taigi piniginė investicija į sveikatą – vienas geriausių pasirinkimų.

Darbe jūsų laukia iššūkiai – teks sunkiai ir daug dirbti, tačiau nebūtinai sulauksite paaukštinimo ar didesnio atlyginimo. Tačiau turėkite omenyje, jog sunkus darbas visuomet atsiperka, o įprotis viską atlikti laiku – viena geriausių savybių. Kaip teigė Brian Tracy „Sėkmingi žmonės paprasčiausiai turi sėkmingus įpročius.“ Tokius įpročius ir linkime kurti šiais metais!

Mergelė

2020-ieji – perversmo metai darbe ir santykiuose. Metų pradžioje karjeroje bus daug pokyčių – galbūt pakeisite darbą, o jei ir nepakeisite profesijos, darbe vis tiek elgsitės kitaip – ryžtingiau, atkakliau. Todėl šiais metais būsite pripažinti ir sulauksite tiek kolegų, tiek artimųjų pagyrų, o galbūt sulauksite ir paaukštinimo darbe.

Šiais metais kruopščiai atsirinksite, su kuo bendrauti. Užmegsite daug naujų pažinčių, sutiksite įdomių žmonių ir svarbiausia – sužinosite, kas slepiasi giliausioje jūsų sielos kertelėje. Padėsite kitiems žmonėms ir tokiu būdu suprasite, ko patys norite iš gyvenimo.

Sveikata liks stabili visus metus – tam padės sveikas gyvenimo būdas, fizinis aktyvumas. Todėl nepraleiskite treniruočių, eikite dažniau pasivaikščioti.

Pinigų srityje viskas versis aukštyn kojomis – jeigu iki šiol viską kruopščiai planavote, tai šiais metais būsite labiau linkę į riziką, investuosite ir tai galiausiai naudingai atsipirks. Kaip sakė Ogas Mandinas „Žmogus gali pasirinkti, ar eiti saugumo, ar tiesiai augimo kryptim. Augimą reikia pasirinkti nuolatos; nuolatos reikia nugalėti baimę.“

Svarstyklės

Praėjusiais metais daug, kantriai ir nuosekliai dirbote, todėl šiais metais galite džiaugtis pasiektais nuopelnais. Ir tai atsispindės visose gyvenime srityse – tiek asmeniniame gyvenime, tiek karjeroje. Asmeninis augimas ir polinkis išsamiai analizuoti viską, kas vyksta jūsų aplinkoje, atves jus prie naujų atradimų – patirsite meilės ir laisvės kupinus metus. Visus metus mokysitės meilės pamokų ir labiau suprasite savo artimiausius žmones.

Sveikata bus stipri ir gera – būsite disciplinuoti tiek fiziškai, tiek psichologiškai ir darysite asmeninei savijautai svarbius veiksmus.

Darbe jūsų laukia aktyvūs metai – teks dirbti daugiau, tačiau už tai jums bus atlyginta tiek pripažinimu, tiek finansine išraiška. Taip pat kils naujų idėjų, kaip užsidirbti, o pasiryžus šias idėjas įgyvendinti – į jūsų sąskaitą pradės plaukti lėšos iš įvairių šaltinių. Kaip sako Gabrielis Merjė, „Tas, kuris nori, padaro daugiau už tą, kuris gali.“

Skorpionas

2020-aisiais savo darbe gausite tai, ko trokštate, tačiau labai svarbu likti kantriems bendraujant su kolegomis – nepersistenkite, išlikite ramūs, nespauskite kolegų. Savitvarda ir savęs valdymas padės puikiai pasirodyti prieš vadovus ir pasiekti paaukštinimo.

Santykiuose taip pat prireiks kantrybės – norėdami išlaikyti turimą draugystę ar santuoką, privalote būti supratingi, rodyti savo meilę ir dėmesį. Vieniši – patirs romantiškų nuotykių, tačiau visus metus bus labai emocionalūs, todėl užmegzti ilgalaikius santykius bus pakankamai sudėtinga.

Energijos tikrai nestigs ir sveikata bus puiki, jeigu skirsite laiko sportui ir asmeniniam, emociniam tobulėjimui. Jeigu šiuos įpročius turėjote jau praėjusiais metais, tai kitais tereiks juo tęsti.

Pinigų srityje venkite bereikalingų išlaidų ir tokiu būdu turėsite finansiškai stabilius metus. Gausite galimybių užsidirbti papildomai – pasinaudokite jomis. Taip pat patirsite sunkių pamokų, kurios bus nelengvos, bet suteiks reikšmingos patirties. Kaip teigė Tomas Džefersonas, „Aš supratau, kad kuo daugiau dirbu, tuo labiau man sekasi.“

Šaulys

Žiurkės metais sulauksite profesinės sėkmės. Įdėtos pastangos, mokymasis ir tobulinimasis padės įgyvendinti iškeltus tikslus, o kantrybė ir atkaklumas parodys jūsų kolegoms bei vadovams, jog galite efektyviai ir kokybiškai dirbti.

Santykiuose jūsų laukia dramatiški romanai ir ginčai šeimoje. Turite imtis esminių pokyčių, jeigu norite, kad partneris liktų su jumis – parodykite, kad jį mylite, skirkite daugiau dėmesio, padovanokite ką nors gražaus. Taip pat nusiteikite ir tam, jog giminės gali kištis į jūsų asmeninį gyvenimą, tačiau jie nieko bloga jums nelinki – tiesiog mandagiai pasakykite, jog jūs pats sprendžiate, su kuo kurti jums gyvenimą.

Energijos nestigsite visus metus, tačiau nepersistenkite – išeikvoję visus išteklius galite patirti sveikatos sutrikimų. Todėl stenkitės palaikyti balansą ir viskas bus gerai.

2020-ieji bus kupini progų išlaidauti, ypač todėl, jog norėsite ekstravagantiškai pasirodyti prieš kitus. Tačiau susilaikykite ir rimtai apsvarstykite, ar tikrai to jums reikia. Metų pabaigoje sunkus darbas, kantrybė galiausiai atsipirks – sulauksite finansinės sėkmės. Kaip teigia Viktoras Hugo, „Tas, kuris kiekvieną rytą susiplanuoja dienos darbus, ir laikosi savo plano, turi savo rankose giją, kuri išves jį iš labai įtempto gyvenimo labirinto.“

Ožiaragis

Žiurkės metai ožiaragiams žada ramesnį ir tylesnį laikotarpį. Iki šiol jautę nuolatinį nerimą dėl darbo ar finansų, pajaus vidinę laisvę, supras, jog turi užtektinai žinių bei ryžto pasiekti iškeltus tikslus. Svarbiausias šių metų ginklas – gebėjimas susikoncentruoti. Jeigu galėsite tai padaryti, atsiribosite nuo chaoso ir galėsite efektyviai dirbti.

Santykiuose skirsite daugiau laiko meilei ir dėmesio rodymui artimiesiems. Galėsite savo antrajai pusei parodyti tikrąjį save ir būsite suprastas, priimtas. Apskritai visus metus santykiuose su aplinkiniais vyraus harmonija ir ramybė.

Finansus šiais metais tvarkykite griežtai – detaliai planuokite ir laikykitės to, ką išsikėlėte. 2020-ieji – palankus metas planuoti ilgalaikes investicijas.

Šiais metais jūsų sveikata bus gera – atsilaikysite prieš sezonines ligas, skirsite laiko sportui, sveikai mitybai, meditacijai. Taip pat išlaikysite pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio. Jūsų metų kredo pagal Jonh Kehoe sentenciją – „Sunkus darbas be poilsio visada veda prie nesėkmės.“

Vandenis

Žiurkės metais vandenio zodiako ženklo žmones lydės neaiškumo jausmas darbe. Todėl būkite atsargūs, nepriimkite skubotų sprendimą – kiekvieną situaciją peržvelkite ir analizuokite mažiausiai du kartus. Nors bus nemažai neaiškumo karjeroje, nevenkite atsiradusių galimybių – 2020-ieji puikus metas pakeisti darbovietę arba profesiją.

Kadangi daug ir atkakliai dirbsite, tai atsispindės ir jūsų piniginėje – gausite didesnę algą. Tačiau saugokitės išlaidų – kelis kartus pergalvokite, ar ši suknelė arba kompiuterinis žaidimas jums tikrai reikalingas. Jeigu daug išlaidausite, biudžetas taps nepastovus, o tai į jūsų gyvenimą gali įnešti nerimo, kurio galite išvengti valdydami savo finansus.

Santykiuose laukia meilė ir aistra, būsite impulsyvūs, todėl saugokitės, valdykite savo emocijas, kad išvengtumėte skaudžių konfliktų.

Sveikata priklausys nuo jūsų pačių. Jeigu rūpinsitės savimi – jausitės puikiai, būsite žvalūs ir energini. Tačiau jeigu reguliariai nevalgysite, per dažnai dalyvausite vakarėliuose ir neužtektinai miegosite, galite sulaukti rimtesnių sveikatos problemų. Kaip teigė Entonis Robinsas, „Savo likimą kuriame tuo metu, kai priimame sprendimus.“

Žuvys

Žuvims 2020-ieji bus kupini puikios sveikatos. Atsikratysite šiais metais blogų mitybos įpročių ir pajausite dar didesnį jėgų antplūdį. Taip pat rūpinkitės savo psichine gerove – šiais metais galite patirti sunkų sukrėtimą, todėl ruoškitės tam iš anksto.

Santykiuose jūsų laukia gėris, laimė ir pasitenkinimas. Su antrąja puse suprasite vienas kitą iš pusės žodžio ir jausitės apsupti meile. Netrūks romantikos ir aistros.

Asmeniniuose finansuose išlaikysite pusiausvyrą – išlaidos nebus didesnės negu pajamos. Tačiau neužmirškite ieškoti papildomų būdų užsidirbti – tai atves jus prie finansinės sėkmės.

Darbe žuvis lydės nuoseklumas ir praėjusių metų darbų tąsa. Galbūt pradėsite svarbų naują projektą, įkursite verslą, jeigu apie tai svarstote jau ilgą laiką. Visus metus jus lydės stipri intuicija, netrūks vaizduotės įgyvendinant tikslus. Tam, kad išvengtumėte streso, mokykitės valdyti save ir tokiu būdu nenukentės jūsų darbų kokybė. Kad pasiektumėte, ko norite, reiks išeiti ir iš komforto zonos. Kaip teigė Napoleonas Hilas, „Siekiantis laimėti privalo turėti vieną savybę – susitelkti į aiškų tikslą, žinoti, ko trokšta, ir degti noru tai gauti.“