Sentencijos 2017 metams pagal zodiako ženklą

Kokiomis liepsnomis užsidegs 2017-ieji? Ką į Jūsų gyvenimą atneš Ugningojo Gaidžio metai? Astrologai tikri dėl vieno – tai bus metai, kupini pokyčių ir pabudimo iš ilgo „žiemos miego“! Taigi pirmyn pasitikti permainų, na, o pakeliui siūlome paskaityti, kokia sentencija taps Jūsų gyvenimo credo Uginingojo Gaidžio metais!

AVINAS. Po avino zodiako ženklu gimę žmonės ir toliau mėgausis sėkme gyvenime – viskas eisi kaip iš pypkės. Darbas, santykiai su aplinkiniais, šeima, meilė – viskas sparčiai keisis į gerą, tačiau turėtumėte nepamiršti, kad norint įgyvendinti tikslą, būtina nuoširdžiai ir stropiai dirbti. Todėl avinams puikiai tinka Onore de Balzako mintis „Atkaklus darbas yra ir meno, ir gyvenimo dėsnis“.

JAUTIS. Turite didelių ir svarbių tikslų? Norite, kad sektųsi ne tik meilėje, bet ir darbe? Tuomet turėsite visą save skirti kažkuriai sričiai, kuriai teikiate pirmenybę! Labai tikėtina, kad didžiąją laiko dalį skirsite darbui, o su juo susijusių problemų tikrai netrūks! Todėl įsidėmėkite, ką sako Edmundas Berkas – „Kantrybe galima pasiekti daugiau negu jėga“! Pasikaustykite kantrybe ir pirmyn įveikti visas 2017-ųjų paspęstas kliūtis!

DVYNIAI. Tai galimybių metai – tiek darbe, tiek meilėje. Dvyniai sparčiai gerins savo finansinę situaciją ir sulauks daugybės pasiūlymų keliauti. Galbūt kai kurie netgi nuspręs karjeros siekti užsienyje, na, o tam prireiks daug drąsos! Todėl prisiminkite Eddie Rickenbacker sentenciją „Drąsa yra darymas to, ką bijai daryti. Drąsos negali būti jei nesi kaip reikiant išsigandęs“.

dvyniai

VĖŽYS. Po vėžio zodiako ženklu gimę žmonės pagaliau pradės judėti ir įgyvendinti seniai išsikeltus tikslus. Ugningojo gaidžio metai vėžiukams – tai augimo, tobulėjimo ir gerovės metai. Astrologai vieningai teigia – 2017-aisiais vėžiai turėtų pakeisti gyvenamąją vietą, galbūt netgi įkurti savo verslą, todėl nebijokite pokyčių! Juk Mohandas Gandhi sakė, kad „Tu pats turi būti tas pokytis, kurį nori matyti pasaulyje“.

LIŪTAS. Ugningojo Gaidžio metai liūtams žada finansinį stabilumą ir sėkmę tiek asmeniniame, tiek darbiniame gyvenime. Jums seksis ir sporte – pergales skinsite tarsi gėles iš darželio, sveikata bus puiki – nuolat būste energingi ir patenkinti savijauta. Tačiau turėtumėte prisiminti, kad sėkmė – laikinas dalykas, todėl išlikite budrūs ir atidūs. Nepamirškite, kad Gajus Valerijus Katulas yra sakęs, jog „Pergalė mėgsta triūsą“.

liutas

MERGELĖ. Po mergelės zodiako ženklu gimę žmonės 2017-aisiais bus lydimi sėkmės daugelyje sričių, ypač darbe, karjeroje. Labai daug laiko skirsite darbui, todėl turėtumėte nepamiršti, kad šeima, antroji pusė taip pat norės dėmesio. Todėl norėdami išvengti konfliktų asmeniniame gyvenime, skirkite mylimiems žmonėms daugiau dėmesio ir rūpesčio. Juk Leo Buscaglia yra sakęs, kad „Dažnai neįvertiname to, kokių galių turi prisilietimas, šypsena, malonus žodis, sugebėjimas išklausyti, rūpestis, ar nuoširdus komplimentas – visa tai gali pakeisti mūsų gyvenimus“.

SVARSTYKLĖS. Nuolat kankinami abejonių, visus už ir prieš dėliojančios svarstyklės 2017-aisiais pasieks stabilumą ir pakankamai sėkmės. Tačiau tai jų ilgai netenkins – susigyvenę su rutina, pradėsite jausti pokyčių poreikį tiek asmeniniame gyvenime, tiek karjeroje. Todėl nenustebkite, jeigu Ugningojo Gaidžio metais priimsite sprendimus, kurie apvers Jūsų gyvenimą aukštyn kojomis! Artūras Kristoferis Bensonas yra sakęs, kad „Dažniausiai reikia keisti ne aplinką, o patį save“, todėl savo energiją geriau nukreipkite į asmeninius pokyčius ir tikslų įgyvendinimą!

svarstykles

SKORPIONAS. Ugningo Gaidžio metais Jums norėsis daugiau dėmesio ir viešumo, todėl aplinkiniai neturėtų stebėtis, jeigu po skorpiono ženklu gimęs pažįstamas pasirodys žiniasklaidoje ir pasakos savo sėkmės istoriją. Seksis darbe ir karjeroje, tačiau laukite iššūkių ir problemų meilės srityje – galbūt ką tik prasidėję santykiai pradės griūti, o ilgametė žmona stipriai supyks dėl dėmesio stokos. Todėl atsakingai priimkite sprendimus, nes „Sprendimai tėra tik ko nors pradžia. Darydamas sprendimą, žmogus iš tikrųjų pasineria veržlion srovėn, kuri jį nuneša ten, kur sprendimo akimirką jis net nenujautė atsidursiąs“ (Paulo Coelho).

ŠAULYS. Nesėkmių ir nelaimių metai baigėsi – Ugningojo Gaidžio metai atneš daugybę gerų žinių ir pokyčių! Gausite puikų darbo pasiūlymą, sudarysite neįtikėtinai pelningą verslo sandėrį, jausitės taip, lyg iš naujo pradėjote gyventi! Jūsų nuotaikos pokyčius pajaus ir aplinkiniai, kurie būdami kartu su Jumis nuolat šypsosis ir bus laimingi. Todėl šauliams puikiausiai tinka Kareem Abdul-Jabbar mintis „Tu nelaimėsi tol, kol neišmoksi pralaimėti“, primenanti kad, saldžios pergalės nepasieksi be sunkumų ir nesėkmių.

OŽIARAGIS. 2017-aisiais būsite sveiki, aktyvūs ir laimingi. Pozityvi energija Jus tikrai lydės darbe, todėl kolegos kreipsis į Jus patarimo arba pagalbos, didžiulė tikimybė, kad būsite pakeltas pareigose. Tačiau ne viskas eisis tarsi iš pypkės – Ožiaragiai turės problemų šeiminiame gyvenime. Galbūt susipyks su mylimuoju ar mylimąja, tačiau labiausiai tikėtina, kad pablogės artimųjų sveikata ir tai privers dar labiau susitelkti ir skirti daugiau dėmesio šeimai ir mylimiems žmonėms. Prisiminkite, kad „Meilę galima pajausti, bet nepamatyti“ (Emilis Zola).

vandenis

VANDENIS. Pagaliau Jūsų svajonės taps realybe! Norėjote nuvykti į kitą pasaulio kraštą – taip ir padarysite, svajojote karjeros aukštumų – šiais metais pasieksite Everesto viršūnę! Astrologai vieningai teigia, kad vandeniams ypač seksis Ugningojo Gaidžio metais – tai meilės, aistros, laimės ir pasitekinimo laikas. Tačiau yra nerašyta gyvenimo taisyklė – laimingi tie, kurie žino, ko siekia, todėl ir toliau kelkite sau aukštesnius tikslus. „Jei gyvenime turi tikslą, tikra tikslą, nesvarbu, ar esi turtingas ar vargšas, jei sunkiai dirbsi ir tikėsi dievu, pasieksi tai ko nori – sėkmę gyvenime“ (Airtonas Sena).

ŽUVYS. Ugningojo Gaidžio metai – tai laikas pokyčiams. Tačiau skirtingai nei kitiems zodiako ženklams, Jūs turėsite kantriai laukti, kol į Jūsų kiemą atkeliaus sėkmė. Progresas ir augimas karjeroje bus lėtas, tačiau tikslus ir ryžtingas. Meilėje seksis, tačiau čia irgi prireiks kantrybės laukiant, kol didieji gyvenimo tikslai virs realybe. „Du galingiausi kariai yra kantrybė ir laikas“ (Levas Tolstojus).

zuvys