12 pokyčio išraiškų (VIII dalis)

„Tavo raktas į sėkmę – įprasti gyvenime daryti tuos dalykus, kurių labiausiai bijai“.

Brian Tracy

Įkvepiančios citatos, mintys, sentencijos gali praskaidrinti dieną ir priversti susimąstyti apie gyvenimą. Įdomūs ir gražūs meno darbai – tai ne tik malonumas akiai, bet ir priežastis pabandyti įžvelgti, ką norėjo šiuo darbu pasakyti autorius. Projekto metu „12 pokyčio išraiškų“ architektė, menininkė Odeta Sobutaitė sujungia du dalykus į vieną – skaitmeninę tapybą ir žymių rašytojų, filosofų ir visuomenininkų mintis į meno kūrinius apie pokyčius gyvenime. Tai aštuntasis O. Sobutaitės darbas, nupieštas pagal Brian Tracysentenciją: „Tavo raktas į sėkmę – įprasti gyvenime daryti tuos dalykus, kurių labiausiai bijai“.

„Vos perskaičius šią sentenciją, pirma atėjusi mintis buvo pavaizduoti baimę bendrauti. Tikiu, kad dažniausiai raktas į sėkmę yra žmogaus komunikabilumas. Tačiau ne kiekvienas esame gimę su šia dovana ir neretai bendravimas su kitais, nematytais žmonėmis gali atrodyti baugiai.

Šį momentą ir pasistengiau aštuntajame ciklo piešinyje. Kūrinio centre simbolizuojamas žmogus, nedrąsiai  išlindęs iš už sienos ir bijantis šešėlių, kurie yra pavaizduoti piešinyje. Tie šešėliai ne kas kitas, o asmenybės, su kuriomis mes bijome bendrauti. Visa širdimi tikiu šia pasirinkta sentencija. O baimės nugalėjimas – tai savęs tobulinimas, o kartu ir pokyčių dalis“, – apie darbą rašo Odeta Sobutaitė.

Septintasis ciklo piešinys: 12 pokyčio išraiškų (VII dalis)