Filmas „Devyni gyvenimai“ 2016

„Devyni gyvenimai“ („Nine lives“) – tai filmas, kuris šimtu procentų praskaidrins Jūsų nuotaiką po ilgos ir intensyvios darbo savaitės!

Trumpai apie filmą. Tai istorija apie verslininką, kuris turi šeimą, tačiau skiria mažai laiko savo dukrytei ir žmonai. Artėjančio gimtadienio proga mergaitė labai nori gauti augintinį – katę, tačiau jos tėvas nekenčia šių gyvūnų. Galiausiai jis nusprendžia išpildyti dukters svajonę ir nuperka jai katę. Tada ir prasideda tikrieji nuotykiai – įvyksta stebuklas ir tėtis…

Ar verta žiūrėti? Taip. Jeigu dievinate kačiukus, tikrai pamilsite pagrindinį filmo herojų Mr Fuzzy Pants ir prisijuoksite iki ašarų iš jo nuotykių! Tačiau turiu perspėti, jautresni žiūrovai gali nubraukti ir ašarą – filme atskleidžiama skaudi, jautri ir aktuali problematika. T. y., labai užsiėmusių ir tik darbą matančių žmonių gyvenimas, kai nebelieka laiko šeimai. Šis filmas tinka tiek suaugusiems, tiek mažiesiems, o idealiausia jį žiūrėti su visa šeima! Tad čiupkite papkornus ir nuotaikingai praleiskite šį vakarą Mr Fuzzy Pants draugijoje!

Žanras. Komedija, Šeimai, Fantazija.
Trukmė. 1h 27 min

mergaite-su-katinu